حق مسلم ما

اردیبهشت ۱۱، ۱۳۹۲

مجتبی خامنه ای , احمدی نژاد را دستگیر و بازجویی کرد .


بنا به گزارش گاردین یکی از عناصر وابسته به سپاه پاسداران اعلام کرد، محمود احمدی نژاد روز دوشنبه به مدت ٧ ساعت توسط عوامل حفاظت اطلاعات سپاه دستگیر شده.
این منبع گزارش داد که روز دوشنبه و بعد از بازدید از نمایشگاه کتاب ، مسئول تیم حفاظت با احمدی نژاد تماس گرفته و اعلام میکند که ریس جمهور برای رسیدگی به یک موضوع مهم ، به دفتر آیت اله خامنه ای احضار شده است. در راه بیت رهبری ، ارتباط گروه حفاظت احمدی نژاد دچار اختلال شده و سه خودرو جدید به کاروان ریس جمهور اضافه میشوند و کاروان را به مسیر دیگری هدایت میکنند. کاروان احمدینژاد به جای بیت رهبری به طرف یک ساختمان مخفی متعلق به وزارت امور خارجه که در دست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران قرار دارد برده میشود. با خروج احمدی نژاد از خودرو ، تنشی مابین مامورین حفاظت احمدی نژاد و مامورین سازمان اطلاعات سپاه در میگیرد که در نهایت مامورین حفاظت ریس جمهور خلع سلاح شده و  تمامی تجهیزات ارتباطی آنها ضبط میشود و محمود احمدی نژاد با زور وارد زیر زمین ساختمان شده و توسط حسین طائب بازجویی میگردد. به گفته این منبع در این بازجویی علاوه بر حسین طائب ، اصغر حجازی ( رییس حفاظت اطلاعات بیت رهبری ) ، مجتبی خامنه ای و محسنی اژه ای نیز حضور داشتند و در این بازجویی به احمدی نژاد اولتیماتوم داده شده و به او اخطار کرده اند که از مواضعی که خلاف اهداف جمهوری اسلامی است عقب نشینی کند. بنا بر این گزارش محمود احمدینژاد در ساعت ١١:٤٥ شب آزاد شده و به تیم حفاظت تحویل داده میشود.

Iranian President Mahmoud Ahmadinejad Arrested

حق مسلم ما : این دستگیری هیچ ربطی به هشت میلیون رای تقلب شده در انتخابات 88 , کاندیداتوری مشایی , انتخابات 92 و سخنان محمود احمدی نژاد در سفرهای اخیرش ندارد .