حق مسلم ما

مهر ۲۲، ۱۳۹۱

چوی کانگ هی ( 최 강 희 ) از دکتر محمود احمدی نژاد رسما دعوت کرد به ورزشگاه بیاید !

چوی کانگ هی (최 강 희 ) سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی از ریاست جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر سید محمود احمدی نژاد ( محمود 13 ) خواست تا در دیدار روز سه شنبه به استادیوم آزادی تهران بیاید و تیم ملی فوتبال ایران را تشویق کند ! 
او معتقد است آقای دکتر بسیار مهمان نواز است , و تقریبا چهار سال قبل با حضورش در استادیوم آزادی باعث شد مهمانوازی ایرانی ها را به رخ عربستان سعودی بکشد و ایران آن بازی حساس را از سر مهمانوازی در دقیقه 90 ببازد ! او میگوید دکتر محمود احمدی نژاد بسیار خوش پا قدم است و بیش از یکصد هزار نفر انرژی منفی برای تیم ملی ایران دارد . به عقیده 최 강 희  دکتر محمود احمدی نژاد میتواند بعنوان یار دوازدهم تیم ملی کره جنوبی در استادیوم حاضر شود و خدمت کند .
چوی میگوید با آمدن محمود آقا به ورزشگاه صد هزار نفری آزادی علاوه بر خدمت به مردم کره جنوبی , کیرش را هم خوشحال میکند چون بعد از این باخت دقیقا مثل علی دایی کنار گذاشته میشود و از شر این مطبوعات و رسانه ها خلاص میشود و نیازی نیست که با همه سر و کله بزند و جواب آقای نود را بدهد .
وی اضافه میکند که اگر دکتر بیاید نیازی به تکنیک و تاکتیک نداریم , اصلا داور هم مال شما !... ! ... انرژی خارق العاده متشعشع از هاله نور ایشان آنقدر برای فوتبال خاصیت دارد که تمام معادلات و قوانین فوتبال را عوض میکند و مبانی تئوری و عملی آنرا گیج و منگ می سازد .

حق مسلم ما : چه محمود بیاید چه نیاید بازی را جمهوری اسلامی می بازد مگر اینکه شانس بیاورد یا داور کور باشد !


         جهان پهلولان تختی را محجبه اسلامی کردند تا زنان مومن تحریک نشوند