حق مسلم ما

مهر ۰۳، ۱۳۹۱

فائزه و مهدی برای حفظ نظام به اوین رفتند !

بر هیچکس پوشیده نیست که اگر اکبر با سید علی پشت پرده ساخت و پاخت نکرده بودند , نه فائزه میرفت زندان و نه مهدی بر میگشت ایران که بره زندان .
اول اینکه فائزه و مهدی در زندان اوین نیستند ! آنها در هتل اوین  نزدیک زندان هستند . 
آلت الاسلام اکبر هاشمی بهرمانی رفسنجان , دغدغه ای جز حفظ نظام ندارد ! اکبر شاه در آستانه انتخوابات میخواهد با اجرای یک نمایشنامه ,  بخشی از مردم  ایران را کم کم آماده کند .
آلت الله سید علی حسینی خامنه ای , فهمیده است که نوچه هایی چون محمود فاتحه خوانده اند به رژیم , او میداند که اگر رژیم نباشد رهبر ی هم نخواهد بود . آلت الله برای ساکت کردن مردم و خفه کردن میکربهای سبز در یک سناریوی دقیق با همکاری اکبر شاه و فقط به منظور طولانی کردن عمر رژیم , فائزه و مهدی را به اوین فرستاد .
ملت ایران باید بیدار باشد و هوشیار و گول این بازیهای بچگانه را نخورد . محمود و اکبر و محمد و سید علی و میرحسین و... هیچ تفاوتی با هم ندارند . همه آنها به حفظ نظام و غارت ثروت ایران مشغولند .
تنها راه نجات ملت ایران , براندازی حکومت اسلامی است ! آخوند کشی و مسجد سوزی تنها راه موفقیت است . تا اخوندی در ایران باشد و تا مسجدی در ایران باشد , حرف از حقوق بشر , آزادی , استقلال , جامعه مدنی , برابری و... فقط یک جوک است . دین افیون ملتها , اسلام افعی ادیان و شیعه زهرافعی است !
پاسخ قاطع علی لاریجانی به محمود احمدی نژاد , در باب گوه خوردن نمایندگان