حق مسلم ما

مرداد ۰۵، ۱۳۹۱

فرزند کمتر زندگی بهتر !

در حالی که مردم ایران در فقر میسوزند و حتی از خوردن یک وعده زرشک پلو با مرغ در هر ماه محروم هستند , و برای یک نان سنگک باید بیش از 1500 تومان پرداخت کنند !
در حالی که هم اکنون مدارس دو شیفته و سه شیفته جوابگوی نیاز مردم نیست !
در حالی که بیمارستانهای دولتی از پذیرش بیمار به دلیل نبودن امکانات سر باز میزنند !
در وضعیتی که خوابگاههای دونفره دانشجویی را به چهار نفر اختصاص داده اند !
و با توجه به بیکاری روز افزون جوانان , نبودن شغل و بیکار بودن بیش از نیمی از جمعیت فعال و جوان کشور !
در حالی که اعتیاد و فحشای اسلامی تا جایی رفته که حتی زنان شوهر دار برای تامین امرار معاش خانواده تن فروشی اسلامی میکنند !
چرا سید علی حسینی خامنه ای میگوید جمعیت را اضافه کنید ؟ چرا بودجه کنترل جمعیت را بدستور سید علی تریاکی حذف میکنند ؟
جواب بسیار ساده است ! او میداند در آینده نزدیک علاوه بر گوشت و مرغ و بادمجان همه چیز نایاب خواهد شد . او از هر کسی بهتر میداند با ایران و ایرانی چه کرده است . او میداند ملت ایران در آینده ای نچندان دور چگونه به بدبختی خواهد افتاد . او میداند اقتصاد فاسد و شکننده جمهوری اسلامی چگونه از خجالت مردم در آمده . او میداند مردم انقلاب نکردن بلکه این انقلاب بود که مردم را ...!
لذا بزودی , یک خانواده برای روزمرگی خود به بیش از دوازده فرزند نیاز خواهد داشت .

1- پسر بزرگ  ( محمد آقا ) بنشیند خانه , بخورد و ورزش کند ! تا اگر جنگ شد بعنوان سرباز اقا امام زمان برود جبهه فدای  آلت اسلامی آقا شود , گاهی هم برا ی تنوع در تظاهرات روز قدس , 22 بهمن شرکت کند و مشتی به دهن آمریکا و صهیونیست و دشمن بزند .
2- دختر بزرگ خانه ( فاطی خانوم ) , برود چهار راه ولایت صیغه اسلامی چهار اخوند حرامزاده شیعه شود تا مخارج خانه تامین گردد  .
3- پسر دوم ( علی آقا ) برود دنبال نان و روزانه 9 ساعت توی صف نان باشد , تا دو عدد نان میان سوز دور خمیر به قیمت تعادلی بگیرد .
4- پسر سوم ( حسن آقا ) مسئول  پنیر , شیر و خامه باید روزی 9 ساعت منتظر در صف باشد تا یک شیشه شیر یارانه ای بگیرد .
5- دختر دوم ( زبیده ) برود توی صف گوشت قرمز یا مرغ , روزانه 9 ساعت توی صف باشد تا نیم کیلو گوشت سرخ ذبح اسلامی بگیرد .

6- پسر سوم ( حسین آقا ) مسئول سیب زمینی و پیاز و بادمجان و گوجه فرنگی است ! البته از مغازه جلو خانه سید محمود که ارزانتر است .
7- پسر چهارم ( آقا سجاد ) مسئول پرداخت قبوض آب و برق و گاز و تلفن است , روزانه 11 ساعت توی صف بانک .
8- دختر سوم ( ربابه جون ) با حجاب کم برود توی خیابان تا ماموران امنیتی بیکار نباشند و حوصله آنها سر نرود . شاید بدرد عمارت النسائ آقا هم بخورد , شاید هم دندانگیر بازجویان اوین باشد !
9- پسر پنجم ( آقا باقر ) در تدارک زغال ناب محمدی و تریاک فرد اعلای علی ( ع ) و نبات متبرک امام رضایی باشد ! چون خواهر و برادرانش که توی صف می ایستند اگر تدخین نکنند , عصبی میشوند و صف را به هم میزنند ! باید قبل از خروج از منزل به سبک و سیاق سید علی آقا حسابی دوپینگ کنند و از منزل خارج شوند .
10- دختر چهارم خانواده ( سکینه بانو )  مسئول ظرف شویی و غذا پختن و کارهای خانه باشد .
11- دختر پنجم ( فرح خانم ) ایشون باید درس بخوانند و دانشگاه بروند و تصمیم به ازدواج هم ندارند ! ایشان پرستیژ خانواده اسلامی هستند . و در آینده از دانشگاه غیر انتفاعی مالک اشتر , فوق دیپلم زبان و ادبیات عرب خواهند شد . ایشان مسئول گسترش و صادرات اسلام شیعه به جهان هستند در پناه توجهات ولی امر مسلمین جهان .
12- این بچه ذخیره است  ( خانم اعظم آقا )! معلوم نیست پسر یا دختر است . اگر یکی از یازده تا مشکلی داشتن این بچه جانشین خواهد شد .
پدر خانواده : سند بدست در کلانتری و کمیته برای آزادی دختر سوم . ( بی حجاب بوده گرفتار شده )
مادر خانواده : تلفن بدست برای حفظ آبرو , به فامیل و در و همسایه زنگ بزند که دخترش ( ربابه ) را بی جهت گرفته اند و فقط  رنگ مانتوش سبز بوده و سیاه نبوده .