حق مسلم ما

آبان ۰۹، ۱۳۹۰

کامبیز حسینی مجری برنامه پارازیت ( VOA ) مواظب خودت باش !

با توافق مسئولین صدای آمریکا و نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن , ضمن اخراج جمشید چالنگی و محسن سازگارا از صدای آمریکا به همراه احمد باطبی و تنی چند از برنامه سازان و کارشناسان صدای آمریکا , در نهایت سید علی حسینی خامنه ای و حسین باراک اوبا در انتخاب لوگوی جدید به تفاهم و توافق رسیدند .
بر اساس توافقات حاصله فیمابین ضرغامی به نمایندگی از طرف حسینی خامنه ای و عسگر به نمایندگی از طرف حسین اوباما قرار است بزودی کامبیز حسینی و سامان اربابی خودشان بصورت خودجوش و خود خواسته استعفا بدهند و بروند یک ساندویچی پارازیتی سیار باز کنند , گزارشها حاکی از آنست که خانم درخشش و آقای فرهودی هم پایشان روی پوست موز است .
طرح زیر لوگوی جدید ( VOA ) استالبته طرح پاکسازی صدای آمریکا از مدتها قبل با اخراج احمد رضا بهارلو( بنیانگذار بخش فارسی صدای آمریکا ) و لونا شاد کلید خورده بود , بعد هم دکتر محمودی برکنار شد و ... تا حالا که نوبت به کامبیز حسینی رسیده است .
اگر باراک اوباما دوباره رئیس جمهور آمریکا شود , بعید نیست قاسم افشار و بابان و حیاتی در سال آتی گویندگان و دهنمکی و سلحشور برنامه سازان صدای آمریکا باشند
منبع : روزنامه کیهان تهران