حق مسلم ما

فروردین ۲۶، ۱۳۸۹

لیدی گا گا ، انتخاب اصلح ولی فقیه زمان و لشگر مخلص بسیجلشکر بزرگ ساندیس خور جمهوری اسلامی به تبعیت از رهبر معظم شان و با اقتدا به ولی امر مسلمین دو جهان با توزیع اسکناسهای پنج هزار تومانی جوانان و نوجوانان ایرانی مخصوصا نوجوانان تهرانی را تشویق و ترغیب کرده اند تا به یکی از دو منتخب ولی امر رای دهند .
ولایت مطلقه فقیه فرموده اند یا به lady gaga خواننده مشهور آمریکایی ( تصویر سمت راست )رای دهید یا به kim Yu - Na ورزشکار معروف کره جنوبی ( عکس سمت چپ )که اخیرا در بازیهای المپیک زمستانی ونکوور خوش درخشید .

جمهوری اسلامی ایران به رهبری بزرگ شیطان سلاله ناب حضرت امام خامنه ای تمام تلاش و جدیت خود را بکار بسته است تا در روز 29 آوریل عکس میر حسین موسوی روی جلد مجله تایم آمریکا قرار نگیرد .
تا جایی که در روزنامه کیهان و روزنامه جوان ( ارگان سپاه پاسداران ) رسما و بصورت تلویحی از جوانان و نوجوانان ایرانی خواسته تا انتخاب اصلح کنند و به لیدی گاگا رای بدهند .
اینک این وظیفه تمام مردم سبز ایران است تا فارغ از هر گونه علاقه و سلیقه و حزب سیاسی و ... با رای دادن به میر حسین موسوی مشت محکمی بر عمامه خون آلود خامنه ای بزنند .

کافی است روی عکس میر حسین کلیک کنید یا اینجا
تا ضمن آموزش چگونه رای دادن مستقیما به لینک رای دادن هدایت شوید


حتی اگر موسوی را به دلیل خمینی خمینی کردن قبول نداریم
اما در این زمان رای دادن به موسوی یعنی انداختن عمامه خون آلود خامنه ای شیطان بزرگ اسلام
رای بدهیم
رای بدهیم
رای بدهیم

.
.