حق مسلم ما

دی ۲۲، ۱۳۹۴

سقوط قیمت نفت به ۳۰ دلار , صیغه اسلامی شرعی ساعتی ۲۰ هزار تومان !

بدون تردید سقوط قیمت نفت بر درامدهای دولت اسلامی تاثیر میگذارد و دولت هم مثل دولتهای قبل وقتی با کمبود بودجه مواجه میشود ابتدا اجرای طرحهای عمرانی را متوقف میکند و در نتیجه بیکاری بیشتر را موجب میشود . طلاب علوم دینی هم در این مواقع با ارزان کردن قیمت صیغه شرعی امام حسینی به فعالیت خود ادامه میدهند . بدین صورت تعرفه قیمت جهانی نفت بر رختخواب شیعیان صیغه طلب که عموما نزول خواران و غارتگران بیت المال هستند یا عموما افراد مرفه ای هستند که به لحاظ زد و بند و فشار بر گلوی ملت به جایی رسیده اند یااز لبیک گویان ولایت هستند , تاثیرات کاهش و افزایش بهای نفت را در زمان ارضای اسلامی با گوشت و پوست خود احساس میکنند .
فقط مانده دولت زنان را برای تامین معاش خانواده رسما حراج کند ........!!!!!!!!!!!! چه میکنه این اسلام ... چه جالبه این شیعه ....

روزنامه وقایع اتفاقیه از «رواج دلالی صیغه» در تهران گزارش داده و نوشته است: «صیغه هر ساعت ۴۰ هزار تومان، حق دلالی ۱۰ هزار تومان»
 خبرنگار روزنامه وقایع اتفاقیه گزارش خود را با این جمله آغاز کرده است: «خیلی بانمکه حتماً خوشت میاد فقط یه ذره ناز داره» و نوشته است: «اشتباه نکنید این صحبت مادرم نیست که دخترخانمی را برای خواستگاری به من معرفی می‌کند» بلکه بخشی از حرف‌های آقای «الف» است که «نمی‌دانم او را چه‌کاره صدا کنم، ولی می‌توان گفت دلال صیغه است».
 این خبرنگار نوشته است: «از طریق یک سایت به دفتر او در حوالی خیابان جمالزاده آمدم، آلبوم عکسی به من نشان می‌دهد و به هر کدام که می‌رسم توضیحات خودش را می‌دهد. هر عکس قیمت خودش را دارد.» به نوشته وقایع اتفاقیه، قیمت صیغه در این دفتر «از ۴۰ هزار تومان شروع می‌شود تا ۳۰۰ هزار تومان برای هر ساعت. البته موضوع جالب، حق معرفی است که او می‌گیرد» و تأکید هم دارد که «من درصدی کار نمی‌کنم هر کدوم از اینارو دفتر یه حق‌الزحمه روش گذاشته از ۱۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان». خبرنگار روزنامه وقایع اتفاقیه با اشاره به این که در این دفتر «غیر از من چند نفر دیگر هم نشسته‌اند، ولی خبری از بانوان محترم نیست» نوشته است: «طبق روال شما یک نفر را انتخاب می‌کنید و مبلغش را دلال محترم می‌گیرد و بعد شما را برای جاری‌ کردن صیغه به جای دیگری معرفی می‌کند که همسر موقت‌تان را آنجا ملاقات می‌کنید.» مسئول این دفتر دلالی صیغه به خبرنگار روزنامه وقایع اتفاقیه گفته است: برای زمان بیشتر «ماهانه» محاسبه می‌شود «از یک میلیون تومان هست تا پنج میلیون تومان؛ حق دفتر هم از ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان» متغیر است. به نوشته این روزنامه، مسئول دلالی صیغه در این دفتر ماهانه ۱۰ میلیون تومان درآمد دارد و از چهار سال پیش به این کار اشتغال دارد»، اما خبرنگار روزنامه وقایع اتفاقیه از طریق سایت‌های همسریابی به دو «دلال صیغه» دیگر نیز گفت‌وگو کرده است که نرخ صیغه در دفتر یکی از آنها «از ساعتی ۲۰ هزار تومان تا ساعتی یک میلیون تومان» است و «۱۵ درصد پورسانت می‌گیرد»، اما در دفتر دلالی صیغه دیگر «مبلغ مشخصی به زوجه موقت پرداخت نمی‌شود، فقط شوهر باید خانه‌ای مناسب همراه با وسایل برای زوجه تهیه کند و در حد معمول خرجی خانه را بپردازد» و فقط «برای هر معرفی و صیغه حداقل شش ماه یک میلیون تومان می‌شود». روزنامه وقایع اتفاقیه به وجود نوعی «صیغه لوکس» نیز اشاره کرده و یادآوری کرده است که قیمت آن بیش از یک میلیون تومان در روز است. این روزنامه نوشته است: «وزارت ورزش و جوانان قبلاً طرح‌هایی داشت برای ساماندهی این موضوع که هیچ‌ کدام به مرحله اجرایی نرسید، ولی بهتر است با این وضع متولیان فکر چاره‌ای برای این پدیده کنند» و البته «برخورد قضایی با این موارد شاید فقط این فضاها را به سمت غیر رسمی ‌شدن ببرد؛ بنابراین باید ریشه‌ها را دید.»

حالا بگید چرا جوانان غربی فریب داعش را میخورند و به گروههای اسلامی می پیوندند