حق مسلم ما

آبان ۲۷، ۱۳۹۲

سریال تلویزیونی 1+5 چهارشنبه شب تمام نمی شود !

عزت الله ضرغامی در جمع خبرنگاران اعلام کرد با توجه به جذابیتهای این سریال در داخل و استقبال گسترده خارجی ها از این سریال در خارج , ضمن هماهنگی با کارگروه ساخت این سریال از آنها خواسته شده بر جذابیت آن بیفزایند و کمی کش بدهند , به ایرانیان و طرفداران پر و پا قرص این سریال ده ساله اعلام میداریم منتظر جشن عروسی پایانی فیمابین نقش اول زن این سریال با نقش اول مرد آن نباشند , چون عروس خانم گفتند داماد جواده ...!
عزت الله اضافه کرد تازه برای جذابیت بیشتر سریال , بازیگردان آن را تعویض کرده ایم و از آقای بنیامین خواهش کرده ایم بازیگردانی این سریال را از اینجا به بعد عهده دار گردنند , که ایشان هم با کمال میل پذیرفته اند , اما به دلیل گرفتاری و مشغله زیاد در سریال معروف " اعرابئیل " ایشان تلفنی بازیگردانی خواهند کرد .
همچنین جناب لوران که یکی از نویسندگان  اصلی این سریال تا به حال بوده اند قرار است علاوه بر نویسندگی نقش عموی محله غربی ها را در کنار جواد سریال ,  بازی کنند  .
فدوی در پایان سخنانش گفت استودیوهای ژنو بهتر از ترکیه , عراق و قزاقستان است چون چفت و بست درست و حسابی دارد و بازیکنان با خیال راحت می توانند پشت درهای بسته آنطوری که دلشان بخواهد مردم را فیلم کنند . وی از اشتون بعنوان یک بازیگر حرفه ای و تو دل برو یاد کرد , ضرغامی از گره کروات لوران که به شکل شش وجهی مثلث نماست انتقاد کرد اما از کروات شمشیر نشان اسلامی کری ( بازیگر بین المللی شیطان بزرگ ) تقدیر بعمل آورد .
ضرغامی اشاره کرد قسمتهایی که نرمش قهرمانانه داشته از سریال حذف کردیم چرا که با فرهنگ اسلامی جور در نمی اید . اما ما در این وبلاگ بخشهای کوتاهی که تلویزیون ملی سانسور کرده را در اینجا می آوریم تا شفاف عمل کرده باشیم . و این هم یک ویدیوی کوتاه از نرمش قهرمانانه !

دور تازه مذاکرات ایران و قدرت‌های بزرگ روز چهارشنبه این هفته ( بیست نوامبر ) در ژنو برگزار خواهد شد . اما قطعا توافقی در کار نیست مگر اینکه بخواهند مردم دنیا را بازی دهند . چون ....