حق مسلم ما

تیر ۲۸، ۱۳۹۳

جمهوری اسلامی ایران سر FIVB را کلاه شرعی گذاشت , باهوش باشیممحمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی درجلسه دپارتمان لیگ جهانی والیبال گفت: بعداز اینکه بانوان اجازه حضور در سالن پیدا نکردند خیلی ها به FIVB ایمیل زدند و درخواست ورود کردند. حتی کمپینگ هایی خواسته بودند که FIVB برای ورود بانوان تصمیم گیری کند اما من با قولی که به فدراسیون جهانی دادم که اراده در دولت و کشور وجود دارد که امکان حضور بیشتر بانوان فراهم شود،این مساله از دستور جلسه خارج شد .
از همین الان باید تمام زنان ایرانی همه با هم همت کنیم و نه تنها به فدراسیون جهانی والیبال FIVB  بلکه به فدراسیون جهانی فوتبال FIFA و تمام اسپانسرهای بزرگ این دو فدراسیون از سونی ژاپن تا هواپیمایی امارات و کوکاکولای آمریکا ایمیل بزنیم و بگویم قولهای اخوندها و آخوندزادگان اسلامی ایران به پشیزی نمی ارزد و نباید به قولها و سخنان این دروغگویان اسلامی توجه کرد . جمهوری اسلامی هدفی جز تحقیر زنان و خانه نشینی زنان ندارد , طالبان حاکم بر ایران به رهبری سید علی یکدست زن را فقط و فقط اثاث المطبخ اسلامی و دایه النوزاد می بینند و لاغیر . سکوت هر زن ایرانی در این مقطع حساس , خیانت است به شان و مقام زن !
حق گرفتنی است و باید با فشار بیش از پیش بر خواسته های به حقمان کوشا باشیم و ملایان را وادار به زانو زدن کنیم . واقعا باید خجالت بکشند شیر مردان ایرانی که در چنین شرایطی خواهران و مادرانشان را تنها می گذارند و به استادیوم می روند تا بازیها را از نزدیک ببینند  !