حق مسلم ما

اسفند ۱۸، ۱۳۹۲

تروریستها کیستند و چه میخواهند ؟


تروریستها کیستند و چه میخواهند ؟ این سئوالی است که مسئولان دولت مالزی را مجنون کرده است . آیا تروریستها با نتایج انتخابات گذشته مالزی ارتباطی دارند و فتنه گر هستند یا تروریستها از کشور همسایه تغذیه میشوند ؟
احتمال وجود عملیات تروریستی در  بویینگ 777 خطوط هواپیمایی مالیزیان ایرلاین تمام  مالزی را در بر گرفته است . آغاز این گمانه زنی ها زمانی بود که هواپیمای مسافربری در نزدیکی ویتنام بدون اعلام هیچ آلارمی از سوی کابین خلبان تماس خود را با برج مراقبت قطع نمود وتنها لحظاتی بعد از روی صفحه رادار حذف شد .
امروز با مشخص شدن هویت دوتن از مسافرین که هم اکنون در کشورهای دیگر سالم هستند این شک را بیشتر به واقعیت نزدیک کرد ، دوتن از مسافرین پرواز به وسیله دو پاسپورت ایتالیایی واتریشی مسروقه سوار هواپیما شده اند در صورتیکه صاحبان این دوپاسپورت که گذرنامه هایشان دوسال پیش در تایلند ربوده شده بوده هم اکنون در کشورهای اتریش وتایلند به سر میبرند وهیچ گاه سوار آن هواپیما نشده اند .
 عدم اطلاع هر گونه نقص فنی وهمچنین قطع ارتباط ناگهانی و حذف از صفحه رادار همه وهمه دست به دست هم داده تا احتمال یک عملیات خرابکارانه وتروریستی را به یقیین برسانند .انصار حکومت سید علی یا پیروان دولت حسن کلید ؟ کدامیک قاتل است ؟