حق مسلم ما

شهریور ۰۵، ۱۳۹۱

نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا , پشت درهای بسته (اتاق خواب) رقم میخورد !

کاندوم میت رامنی با شعار «مناسب برای هر پوزیشن» و کاندوم باراک اوباما با شعار «بر خلاف قول‌هایش به سادگی پاره نمی‌شوند» به بازار آمده‌اند.
شعار کاندوم‌های رامنی با توجه به عوض شدن زیاد نظرات و مواضع او به کنایه او را برای هر موضع‌گیری‌ای مناسب می‌داند و شعار کاندوم اوباما هم به عملی نشدن بسیاری از وعده‌های انتخاباتی اوباما اشاره دارند.

در حالیکه این کاندوم‌ها تازه چند روز است به بازار آمده‌اند اما بر اساس آمار فروش شرکت تولید و پخش ، فروش کاندوم‌های اوباما ۶ درصد از کاندوم‌های رامنی بیشتر بوده، هر چند نمی‌توان گفت خرید این محصولات نشانه‌ی حمایت از یکی از نامزدها باشد.

با این حال به مردم ایران توصیه میشود از این کاندومها استفاده نکنند و از کاندومهای مشبک ( سوراخ سوراخ ) اسلامی استفاده نمایند که میتواند یکساله جمعیت 70 میلیونی را تا مرز 700 میلیون افزایش دهد . این کاندومها با عکس مقعد مطهر حضرت امام خمینی و شعار " هر آنکس که دندان دهد نان دهد " توسط یک شرکت چینی ساخته و مورد تائید مدیریت تنظیم خانواده , بیت معظم اله  حضرت امام خامنه ای ( 3ص) قرار گرفته است ! لازم بذکر است به جهت حفظ حریم شخصی و تقدیر از مقام عظمی ولایت مطلقه فقیه و رعایت حریم روحانیت معزز پشت جلد آن عکس  روحانی یا روحانی نما چاپ نشده و تنها به این ایه مبارکه بسنده کرده اند ! " اولکم بسمکم وکاندومکم اقدامکم "  ! 
گزارشها حاکی است این کاندوم ها در شعب بسیج سراسر کشور , رایگان در دسترس ساندیسخوران ولایی قرار گرفته است و به انها گوشزد کرده اند آدامس لواط نیست , خوردنی نیست ! 

پیامبر اسلام میگوید : از کاندوم استفاده نکنید , باید پوست به پوست برسد ( فیلم کوتاه سخنرانی نماینده پیامبر اسلام
حق مسلم ما : من کاندوم های آمریکایی را دوست دارم اما نظرم به نظر حضرت ولایت مطلقه نزدیکتر است . این کاندوم های غربی توطئه دشمن است و می خواهند جلو تخم و ترکه اسلامی را ببندند تا اسلام صادر نشود !...!!..