حق مسلم ما

مرداد ۲۸، ۱۳۹۱

اسرار دستگیری 48 پاسدار ایرانی در سوریه , افشا شد !

آیا تا بحال از خودتان پرسیده اید چگونه 48 مامور سپاه پاسداران در فرودگاه دمشق که توسط ارتش بشار اسد کنترل میشود , توسط نیروهای مردمی مخالف بشار اسد , مثل آب  خوردن دستگیر و به گروگان گرفته شده اند ؟ 
پاسخ این سئوال را یکی از سرداران گروگان گرفته شده , که بعدا در اثر حمله هوایی ارتش اسد کشته شد و تعدادشان به 45 نفر رسید را در پیامکی از دیار باقی فرستاده است . این سردار مفقود الجسد شده شب قبل پیامکی را برای نمیر المومنین ایران ( احمد جنتی ) فرستاده و در ان به شرح دستگیری و گروگان گرفته شدن خود و همرزمانش پرداخته است ! او می نویسد 
از هواپیما که پیاده شدیم ما را از بقیه مسافران جدا کردند و به داخل یک سالن بردند , برای اولین بار در عمرمان یک خانم بی حجاب دیدیم که کارمند فرودگاه دمشق بود ! همه همرزمانم زیر چشمی به او نگاه میکردند و با اشاره به هم میگفتند چه جگریه ! چه دل و قلوه ای بخوریم ما !!! بعضی ها چشمک میزدند و سردار سید علی شماره تلفن خانه مادرش را داد به طرف و گفت الآخر الوقت الزنگ بزن , بعد الفوت کن که بفهمم الخودتی , خونه خودمون الزنگ نزنی که زنم  البدجور می فهمه  ...!!! خلاصه ما که حواسمان پرت شد ! اصلا فکر نمی کردیم در دنیا یک زن بدون حجاب اسلامی کارمند باشد و کار کند , آنهم جلو چشم نامحرم !!!!. 

از سالن خارج شدیم ! روم به دیوار , از اخلاق اسلامی تون خجالت میکشم , ولی همه مون دست به زیپ بودیم _ یاد اوین افتادم و بازجویی های ..._ , آخه خیلی زشت بود ! این مردونگیمون ناشکل ورم کرده بود . ...هنوز از چشم چرانی این ضعیفه شامی فارغ نشده بودیم  و حواسمان به این مردانگی مسلمانی مون بود که ... بخودم گفتم اگه تورم توی اقتصاد بد است اما یه جاهای خوب حال میده ....

ناگهان  سردار سید علی ولایتمدار ( فرمانده گروه )  گفت  "گروهان نظر به راست  " و اضافه کرد " اون رو ببینید " رویمان را برگردانیدیم ! خدایا چه می بینم ! نکنه ما شهید شدیم و اینجا بهشته ؟ بیخود نیست میگن زنان شامی ( سوریه , لبنان , فلسطین و بخشی از آن اطراف را سرزمین شام مینامند ) خوشگلترین زنان عرب اند ....!
یک دختر خوشگل سوار دوچرخه ای مزین به پرچم بشار اسد جان , با دامن کوتاه و پاهای بلورین و یک تی شرت خوشگل تنش بود, با خودم گفتم ای خدا قربون این بشار اسد جان بشوم که چه راهنمایی برامون فرستاده , چه حالی بکنیم ما.
 حضرت نمیر المومنین ...... چی بگم .....ما که تا حالا ندیده بودیم همچین چیزی , خدا قسمت کنه شما هم ماموریت بیائید دمشق زیارت کنید حالش را ببرید , نایب الزیاره بودیم !!!!! اما مثل من شهید نشوید !....
القصه دین و دل از دستمان برفت و از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان غسل واجب شدیم ! ... ما که تا حالا همچین چیزی ندیده بودیم . !!!! خلاصه صف شکست و ما 48 نفر در استایل نظر به راست رفتیم و رفتیم و ... سوار اتوبوس شدیم و ..... یکساعت بعد فهمیدیم ماموریت ما از کشتن و خونریزی و تک تیراندازی و دل و جگر خوری و... تغییر کرده و در سن سی و سه سالگی علاوه بر بازنشستگی از سپاه , زائر شده ایم , و سفر نظامیمان تبدیل شده به تور زیارت حضرت رقیه سلام الله علیه ! گویا این دختر خوشگل دشمن , از عوامل صهیونیست و دوست اوباما بوده و ما را اغفال کرده , که اسیر شویم  ! 

حق مسلم ما : نتیجه اینکه سرداران امام زمان ندید پدید و چشم هیز و... نیستند !