حق مسلم ما

تیر ۱۲، ۱۳۹۱

نامه سرگشاده به نازنین ایران !

سلام بر نازنین دختر سرزمین اهورا مزدا ! خبر مسرتبخش مرخصی چند روزه ات را در وبسایتها و وبلاگها دیدم , آسمان ابری چشمانم با شنیدن این خبر و دیدن تصاویرت باریدن گرفت , از خودم خجالت کشیدم ! واقعا تو نازنین هستی و صدها شیر زن دیگه مثل تو نازنین و نازنینان هستند , که در زندانهای مخوف و دهشتناک رژیم منحوس اسلامی ایران در راه دفاع ازآزادی  زنان و کودکان و برای استحصال حقوق انسانی و برابری زن و مرد در راه رسیدن به دموکراسی , سخت ترین شرایط زندگی را تحمل و خم به ابرو نمی آورید .
مهسا , نسرین , مهدیه , نرگس و صدها نازنین دیگر , همه شما نازنینان دردها و مشقاتی را تحمل میکنید که تحملش برای یک نسل آدم هم غیر قابل باور است !
افتخار میکنم  زاده سرزمینی هستم که زنانش دوش به دوش مردانش در راه آزادی و آزادگی و برای رسیدن به حداقلهای جامعه مدنی اینگونه سرافرازانه مبارزه میکنند و از سیاهچالهای رژیم اقتدارگرای فردی اسلامی نمی هراسند , بر خود می بالم که شیر زنانی چون تو محکم و استوار با جسمی ضعیف در برابر دژخیمان تنومند زور گو و انحصارطلب که خود را نماینده الله بر زمین میدانند ایستاده اید و لذت شنیدن یک آخ را بر دشمنان مردم ایران و وارثان قهر الهی حرام کرده اید .
لازم است در برابر شما آهنین زنان وطنم با خشوع و خضوع  سر تعظیم و تکریم فرود آورم , اگر تمام گلهای سرزمینم را در آستانه قدومتان پرپر کنم باز نمی توانم جبران همه انچه بر شما می گذرد را  کرده باشم .
اگر از احوالات ما پرسان باشی حالمان خوبست ! خیلی خوب . خوبتر از همیشه !
در حالی که تو و همه همبندانت در سراسر ایران زمین بهترین سالهای عمرتان را در راه دفاع از حق و حقوق انسانی  ما فدا کرده و میکنید و زیباترین دقایق زندگی تان را در پشت میله های قطور آهنی به بست می نشینید و گاه با تنها سلاح یک زندانی - اعتصاب غذا - آرامش و آسایش بازجویان و رهبران عمامه بسرشان را بر هم می زنید و چرت لذتبخششان را به کابوس بدل میکنید , تا به آنها و همه شرکایشان بفهمانید که در دنیای امروز صندوق رای حرف و سخن مردمان است و نمایندگان واقعی مردم محصول صندوقهای رای سالم هستند , ما هم اینطرف با انگ زدن به همدیگر و توپیدن به هم یک اپوزیسیون چهل تکه درست کرده ایم که هیچ دوتایمان بر سر یک سفره نون و پنیر نمی خوریم .!
در کریدر هزار توی هزار راهی هستیم , که اینها به آنها میگن سطل ان طلب , و اونها به اینها میکن اسهال طلب و ما به اونها میگیم جلبک و اینها به ما میگن جم هوری ترب و خلاصه اینکه یکی متهم به تریاکی بودن است آن یکی محکوم به شرب خمر و دیگر مشکوک به سلامت اخلاقی ! آن یکی پدرش چهل سال قبل خربزه خورده و حالا پسر باید بلرزد , دیگری سی سال قبل بر خمینی ملعون سلام کرده و حالا کسی به سلامش جواب نمی دهد , سومی شیعه و مسلمان است و حرف زدن با او کراهت دارد , آن کوتاه قد سی سال قبل اسلحه داشته و حالا خودکارش را به شکل مسلسل می بینیم و خلاصه ....وقتت را نگیرم نازنین جان که همه یه مشکلی دارند و حالا این فرشته الهی  , حوری بهشتی یا ستاره دریایی کیست و از کجا خواهد آمد که هیچ عیبی نداشته و ندارد  و بتواند همه این اپوزیسیون جگر ذولیخا صفت را کنار هم جمع و جور کند ...., خدا میداند .
نازنین عزیز تو برای ما برای آزادی ما برای زندگی ما برای فردای بهتر ما و فرزندانمان , سخت ترین شرایط زندگی را تحمل میکنی و ما قدر ناشناسان همدیگر را نمی توانیم تحمل کنیم ! شرمنده تو و همه هم بندیهای تو هستم ! سلامم را به همه زنان و مردان اسیر در پشت میله های سرد و زیر چنگال ولایت مطلقه برسان !
از طرف من به همه نسرین ها , نازنین ها , مجیدها , حشمت ها , عیسی ها و همه شبنمان و بقیه اسیران سلام برسان و بگو که واقعا شرمنده هستم ! شرمنده اینهمه فداکاری ! شرمنده روی تک تکشان .
خواهر خوبم نازنین تو را می بوسم و به خدای مهربان می سپارم ! خدای من خدای سید علی نیست

ای کاش همه طرفداران احزاب و فعالان سیاسی به اندازه من شرمنده بودند

خواهر هم سن و سال تو - شیرین