حق مسلم ما

خرداد ۰۵، ۱۳۹۱

برای آنها که به آمریکا و اروپا دل خوش کرده اند !

بعضی ها فکر میکنند اروپا و آمریکا دلش به حال مردم ایران می سوزد ! فکر میکنند آمریکا به آنها کمک خواهد کرد تا رژیم اسلامی را سرنگون کنند ! من سلطنت طلب نیستم  , قصد دفاع از کسی را هم ندارم  حرف من یه چیز دیگه است . در فیلم زیر خانم پهلوی خاطرات سالهای دور را باز گو میکند . دقیقه 3 تا 6 آنرا با دقت گوش کنید . ما نمی خواهیم شاه سابق ایران را نقد کنیم . کاری به ان نداریم , خوب بوده یانه مربوط به بحث ما نیست . اما انچه مبرهن و روشن است اینکه اگر شاه به امریکا خدمت نکرده , دست کم دشمنی هم نکرده بود . چرا باید آمریکایی ها اینگونه بر خلاق قوانین حقوق بشری با او رفتار کنند .
اگر تصور میکنیم آمریکا و اروپا به فکر من و تو و ایرانی و حقوق بشر و .... هستند , اشتباه محض است ! آنها فقط و فقط به منافع خودشان فکر میکنند . دل بستن به اروپا و آمریکا , امید وار بودن به رعد و برق است برای روشنایی خانه !
قبل از اجلاس بغداد , همین کله زردها ی چشم آبی میگفتند آخرین مهلت است و آخرین جلسه و کاسه صبر ما تمام شده و... اما در کمال پر رویی جلسه بعدی را در مسکو گذاشتند ! آنها برای حفظ منافع خودشان تا هر اندازه ای کوتاه می ایند , حتی اختلاف فرهنگی را تحمل میکنند , با تغییر لباس ! مطمئن باشید با ملایان صلح میکنند و تمام حقوق بشر را هم زیر پا خواهند گذاشت .
باید خودمان به فکر خودمان باشیم , با یک اعتصاب سراسری و قیام عمومی ! باید دست این کله زرد ها را توی پوست گردو بگذاریم . آمریکا و اروپا با هر کسی حتی طالبان و القاعده هم سازش میکند اگر به نفع منافع خودش باشد .


فیلم کامل ( حدود یک و نیم ساعت ) را از اینجا ببینید !