حق مسلم ما

اردیبهشت ۱۳، ۱۳۹۱

مناظره شاهزاده و آقازاده ! ( قسمت اول )

... نه به آقازاده حجت الاسلام سید مجتبی خامنه ای حسینی دست رسی داریم نه به شاهزاده اعلیحضرت رضا پهلوی . می خواهیم یک مناظره بین این دو شخصیت در همین وبلاگ برگزار کنیم ! البته آنچه در این مناظره مطرح میشود حقایقی انکار ناشدنی با طعم طنز است , اما اگر دوستان ولایتمدار یا شاهی علاقه ای به این بحث ندارند , بهتر است وبلاگ را ترک کنند ! خروج
در این مناظره برای سادگی و تسهیل از کلمه رضا  بجای شاهزاده اعلیحضرت رضا پهلوی و مجتبی  بجای آقازاده حجت الاسلام سید مجتبی خامنه ای حسینی استفاده خواهد شد ! و قصد توهین به کسی را نداریم .

حق مسلم ما :  با سلام و تشکر از حضور شما عزیزان در این مناظره مجازی ! سئوال اول اینکه نظر شما در مورد حکومت فردگرا و اقتدار گرا چیه ؟ و رژیم پادشاهی و ولایی را چگونه حکومتی می دانید ! ؟
رضا : حکومت فردگرا خیلی بد است . اما پدر ایشون الان اون بالا نشسته و ولایت نمی کند بلکه حکومت میکند و این عین دیکتاتوری است . جمهوری اسلامی فردگرای دیکتاتور . ولی فقیه رئیس جمهور تعیین میکند و نماینده می فرستد مجلس و ... و مردم این حکومت را سرنگون خواهند کرد بزودی!
مجتبی: حکومت فردگرا خیلی بد است . اما پدر ایشون اونموقع اون بالا نشسته بود و سلطنت نمی کرد بلکه حکومت میکرد و این عین دیکتاتوری پادشاهی فردگرا بود . شاه نخست وزیر و نماینده مجلس و ... تعیین میکرد و ... برای همین مردم آن حکومت و دولت را سرنگون کردند !

حق مسلم ما : نظر شما در مورد شکنجه و برخورد با اپوزیسیون قانونمند چیه ؟
رضا : اینها وزارت اطلاعات دارند و از شیشه نوشابه و تخم مرغ آب پز استفاده میکنند ! به ترانه موسوی تجاوز کردند . اینها می گویند حزب فقط حزب علی ! حتی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و مشارکت و کارگزاران که از خودشان بود را تعطیل کردند . !
مجتبی: آنها ساواک داشتند و ناخن میکشیدند و صندلی برقدار ! انها به دختر  شیخ محمود طالقانی جلو چشم پدرش تجاوز و هتاکی کردند . آنها می گفتند حرب فقط رستاخیز شاه ! حتی توده ای ها که از خودشان بودند را سرکوب میکردند چه رسد به کوچکخان جنگلی و فدائیان خلق و بقیه !

حق مسلم ما : نظر شما در مورد مطبوعات ازاد و اطلاع رسانی چیست ؟
رضا : الان رادیو و تلویزیون که زیر نظر پدر ایشون اداره میشه ! روزنامه ها هم که مرتب توقیف میشن ! وبسایتها و وبلاگها هم فیلتر میشوند . رادیو و تلویزیون برون مرزی هم با پارازیت اندازی رو در رو هستند ... کدام مطبوعات ازاد ؟
مجتبی: رادیو و تلویزیون زیر نظر شاه اداره میشد . شاه نخست وزیر تعیین میکرد . اصلا احزاب و اپوزیسیون نمی توانستند روزنامه داشته باشند که تعطیل شود . یک رادیوی بی بی سی هم که از جنوب خلیج فارس برنامه پخش میکرد تحت فشار و سانسور و پارازیت شاه بود . بعلاوه اون روزها مثل حالا اینترنت و امکانات ارتباطی نبود اگه  این امکانات بود , اقایان کم لطفی نمی کردند و به حساب انها هم می رسیدند .

حق مسلم ما : نظر شما در مورد زندان و زندانی کردن اپوزیسیون خاموش و کم فعالیت چیست ؟
رضا : اینها کهریزک دارند و قاضی مرتضوی  , هیچکس را بر نمی تابند و این یعنی دیکتاتوری محض !
مجتبی: آنها اوین داشتند و پرویز خان ثابتی , کسی جرات نداشت چیزی بگه و این  یعنی دیکتاتوری مطلق !

حق مسلم ما : نظر شما در مورد عوامفریبی و پوپلیسم چیه ؟
رضا : اینها میگن مسلمانیم و هر سال اقا میرن پابوس امام رضا , از اون طرف اختلاس و دزدی میکنند و ثروت آنچنانی به خارج برای بچه ها و نوادگانشان ترنسفر میکنند . از اسلام سو استفاده میکنند برای اغفال مردم ساده , اون پشت تریاک میکشند و زنبارگی  میکنند , نمونه اش مرکز هدایت اسلامی کرج یا ایت الله گلستانی همدان !
مجتبی: آنها عرق سگی میخوردند و به پاپوس امام رضا میرفتند , از اونطرف میلیونها دلار ثروت مردم را به خارج می بردند تا بعنوان ماترکه بعد از مرگشان به ارث به بچه هایشان برسد . هر جا هم کم می اوردند دست به دامن همین اخوندهای درباری میشدند تا مردم را فریب دهند و از دین سواستفاده کنند . میگویند ما زنباره هستیم ! از ایشون بپرسید باباشون چند زن داشتند ؟ از عمه جون و خاله جونشون نگم بهتره !

حق مسلم ما : نظر شما در مورد خلیج فارس و دریای خزر چیست ؟
رضا : داغ ما را تازه نکنید ! اینها 50 درصد دریای خزر را بخشیدند به روسیه و به 12 درصد قانع شدند . جزایر سگانه تمب کوچک و بزرگ و ابوموسی را هم دارند میدهند به امارات ! آخه ادم چی بگه ؟
مجتبی: هر چه بدبختی داریم از اوناست . اونها 100 درصد بحرین را بخشیدند به اعراب بدون اینکه رفراندم کنند ! بدون اینکه از مردم بپرسند . بعد هم یک قرارداد با امارات امضا کردن که نمیشه درستش کرد , نوشتن ابوموسی در اشغال ایران خواهد بود . کسی نیست بگه این کلمه اشغال از کجا اومد ؟ آخه ادم چی بگه ؟

حق مسلم ما : راه برون رفت مردم ازحکومت فردگرای پادشاهی با جمهوری اسلامی فردگرا  در چیست ؟
رضا :  وطن پرستی میتواند چتر اتحاد مردم ایران در برابر دیکتاتوری باشد و یک پادشاه میتواند محور این اتحاد قرار گیرد . البته پادشاه بر قلب مردم جای دارد و در کنار انهاست .
مجتبی: دین و مذهب میتواند چتر اتحاد مردم ایران در برابر دیکتاتوری باشد و یک ولی فقیه میتواند محور این اتحاد قرار گیرد . البته ولی فقیه نماینده خدا در قلب مردم است .

حق مسلم ما : آیا شده یک شب گرسنه بخوابید ؟ آیا شده از زن و بچه خودتون خجالت بکشید که دست خالی به خانه رفته اید ؟ آیا شده سر و صدای صاحبخانه و گاه فحاشی او را جلو همسر و همسایه تحمل کنید , تحقیر شوید که اجاره نداده اید ؟ آیا شده بچه شما نتونه توی بیمارستان بستری بشه و روی دست شما بال بال بزند ؟ آیا ...
رضا : خیر ما از این مشکلات پیش پا افتاده نداریم .
مجتبی: خیر ما از این مشکلات پیش پا افتاده نداریم .

حق مسلم ما : دلیل بدبختی مردم ایران چیست ؟ چرا هر حکومتی که با شعار دوستی و ازادی و رفاه می اید به بدبختی و شکنجه و فقر مردم می انجامد ؟ چرا ؟
رضا : این سئوال را از مردم ایران بپرسید . البته زمان شاه فقر اینطوری مثل حالا نبود .
مجتبی: جواب این سئوال دست مردم ایران است . حلبی اباد تهران قبل از سال 57 نبود .! همه روستا ها در زمان شاه برق و اب لوله کشی داشتند ! توزیع بیمارستان و امکانات اموزشی در سراسر کشور یکسان بود ! پزشکان ,همه ایرانی بودند و پزشک هندی و پاکستانی نداشتیم ! همه مردم بنز و بیوک و لامبرگینی سوار میشدند ! تمام کوچه و خیابان ها و جاده ها آسفالت و اتوبان بودند ! سهم همه مردم از درامد نفت یکسان بود و.... لابد بعد از سال 57 همه بدبختی را جمهوری اسلامی اورد ! آقا رضا فکر میکنند ایران یعنی تهران !
جناب آقا رضا فکر میکنند مردم ایران خوشبخت و سعادتمند بودند , یکشبه دیوانه شدند ریختند توی خیابان و تومار شاه و شاهزاده را نوشتند ! ...

حق مسلم ما : نظر شما در مورد سایر گروهها و احزاب اپوزیسیون ایران چیست ؟
رضا : همه بیایند زیر چتر ما , با هم متحد شویم و جکومت شیخیه اسلامی را سرنگون کنیم . فقط شاه میتواند محور اتحاد و عامل خوشبختی جامعه باشد . بعد از سرنگونی رژیم شیخیه اسلامی یک رفراندم میکنیم که مردم با حضور خودشون بیایند و رای بدهند . مردم ایران میدانند به چه کسی رای بدهند !....!..
مجتبی: ما هم میگیم همه بیایند زیر چتر ما و متحد شویم ! نگذاریم جمهوری خواهان در ایران فرهنگ جمهوری ایرانی اعلم کنند .

حق مسلم ما : نظر شما در مورد بوسیدن پای آیت الله خامنه ای , یا پادشاه محمد رضا پهلوی چیست ؟
رضا : هر کشوری فرهنگ و آداب رسوم خودش را دارد .
مجتبی: بوسیدن دست امامان شیعه و گریه بر قبر انها بعد از 1400 سال سنت است .

حق مسلم ما : با تشکر از حضور شما عزیزان در این برنامه .
رضا : Thank you
مجتبی: شکراً


بخش دوم مناظره شاهزاده و آقازاده اینجاست !