حق مسلم ما

خرداد ۱۴، ۱۳۸۸

مردم را رنگ میکنند ! سبز ، قرمز ، آبی ، سفیددیشب مناظره محمود 13 و میرفسیل از شبکه سوم سیمای اسلامی بطور زنده پخش شد .

محمود 13 حرفهایی زد و پرونده هایی رو کرد که باید امروز در تهران سر و صدا میشد .

محمود تقریبا به تمام ارکان اصلی نظام پرید و آنها را دزد خطاب کرد .

امروز 14 خرداد است ، سالروز مرگ خمینی ، حالا این عکسها را ببینیداین تصاویر چه میگوید . آیا باید در این انتخابات انتصابی شرکت کرد ؟

مدتی قبل در همین وبلاگ نوشتم و باز هم مینویسم .

میرحسین موسوی ، آش کشک خاله است

اگر قبول کنیم سید علی اهل سیاست است و به اندازه ما می فهمد ، قطعا محمود میرود و میرحسین جای او می نشیند ،تا حکومت دیکتاتوری آخوندی دوام داشته باشد .

رای بدهید یا رای ندهید ، میرحسین موسوی می آید

میر فسیل را بعد از 20 سال از خواب خرسی بیدار کردند تا دوران حاکمیتشان طولانی تر شود.

( آش کشک خاله )

1- رهبری میداند با حذف اعلمی و شعله سعدی بر آرای میرحسین ومهدی اضافه میشود . اگر او حامی محمود است باید با تائید صلاحیت اکبر و قاسم آرای آذری های شمال غرب و فارسهای جنوب را از مهدی و میرحسین میگرفت و بعبارتی با شکسته شدن آرای میرحسین و مهدی باعث میشد محمود با همان 7 میلیون رای ( سپاهیان - مستضعفین - عوام الناس - کارتنخوابان - فقرا و محرومان ) بدون تقلب در جایگاه نخست باشد .رهبری میداند کسی که بخواهد رای دهد و نتواند به قاسم یا اکبر رای دهد حتما به مهدی یا میرحسین رای میدهد .

2- رهبری میداند و تجربه گذشته را بیاد دارد که هروقت از کسی حمایت کرده مردم از لج او به دیگری رای داده اند . رهبری از محبوبیت خودش کاملا واقف است , او میداند که مردم دوستش ندارند . آنقدر در کردستان برای محمود مثلا تبلیغ ( ضد تبلیغ) کرد که بچه ها هم فهمیدند .او ملا است و روحیات ایرانی ها را خوب میشناسد .

3- با تائید اکبر و قاسم علاوه بر اینکه ژست دموکراسی و آزادی میگرفت ، عملا به محمود کمک کرده بود و درضمن دل مردمان آذری و فارسان جنوبی را هم بدست می آورد و از طرفی به سلامت انتخاباتش افتخار میکرد و نیاز به تقلب نداشت .

4- زمانیکه خاتمی گفت می آیم رهبری میرحسین را تکلیف کرد تا به میدان آید و بساط محمد را بر هم زند . میرحسین یک اصولگرای تندرو مثل محمود است با این تفاوت که هفته ای یکبار حمام میرود و ماهی یکبار آرایشگاه . میرحسین میتواند عین محمود و حتی بهتر از او ریاست دفتر رهبری را عهده دار گردد .میرحسین سالها نخست وزیر همین سید علی بوده .

5- شعارها و حرفهای میرحسین را ببینید . چرا یک حرف دوا درمون یا یک شعار تند ( مثل کروبی ) از او نمی شنویم . چرا میرحسین اینقدر آرام و نرم و با مظلوم نمایی در.... با لباس اصلاحات به میدان آمده .

6- اصولگرایان و تند روها چه کسی را داشتند که به میدان نیاوردند ؟ هیچکس . بهترین گزینه آنها میرحسین بود .

7- چرا کیهان و ضرغامی و موتلفه ای ها و لباس شخصی ها و طرفداران سید علی بیشتر به مهدی می تازند وولش نمی کنند حال آنکه به گونه ای به میرحسن می تازند که محبوب تر شود .میدانند مهدی آخوند است اقبالی ندارد و احتمال انتخاب شدنش کمتر از ده درصد است .میدانند که مردم ایران آخوند زده شده اند .

8 - خاتمی که خودش را پدر خوانده اصلاحات و بابابزرگ رفرم و پدر تغییرات بنیادی و مادر گفتگوی سبز و شفاف می دانست ، بعد از 8 سال گفت من تدارکاتچی بودم ، حالا از میرحسین با آن گذشته آغشته به خون چه توقعی دارید . خاتمی البته خاتمی است تا زمانیکه حکومت دیکتاتوری آخوندی باشد .

9- همه این سیاه بازی ها جنگ زرگری است . احمدی نژاد قطعا میرود و میرحسین جای او می نشیند .در این میان این مردم سرگردان ایران هستند که بازی داده شده اند .این ملت کی بیدار خواهد شد معلوم نیست .شرکت پر شور مردم در انتخابات یعنی مشروعیت دادن به نظام ولایت مطلقه فقیه با توجه به سیکل شل کن سفت کن انتخابات و جوانان کم تجربه !
10- با نزدیک شدن به روز انتخابات یعنی 22 خرداد کروبی به نفع میرحسین و رضایی به نفع احمدی نژاد عرصه را برای انتخاب میرحسین موسوی فراهم خواهند آورد . و مردم هیجانی که تنها در یک بازی شرکت کرده اند با رای دادن به میرحسین به عشق فرار از چنگال محمود عملا به خامنه ای و حکومت اومشروعیت خواهند داد .

.

.

.