حق مسلم ما

اسفند ۰۴، ۱۳۹۵

داغ کردن تنورانتخابات 96 با دستگیری شیخ احمد کلید خورد


کاچی به از هیچی , برای سید علی خامنه ای مهم این است که مردم بیایند پای صندوق رای و شلوغ شود و خبرگزاری ها عکسها و فیلم ها از تجمع مردم مخابره کنند و مشروعیت نظام برای چهار سال بعدش تثبیت شود . مهم نیست مردم به زرشک پلو رای دهند یا به روحانی یا حاج سعید قاسمی , مهم این است که بیایند . نتایج انتخابات از قبل با نظر یک نفر مشخص شده است و رای مردم بیشتر به پستانک یک نوزاد شبیه است تا رای واقعی !
صفی که برای رای گیری ایجاد میشه برای اعتبار بین المللی این رژیم و نشان دادن دموکراسی دروغین به دنیا استفاده میشه وگرنه رای مردم در ایران از پشکل گوسفند هم بی ارزشتر و بی تاثیرتره...اگر سپاه و خامنه ای به امثال روحانی و خاتمی تدارکاتچی در آن مقاطع نیاز نداشتند هیچوقت اسم آنها از صندوق رای در نمی آمد انتخاباتی که از مجری و ناظر گرفته تا داور و قاضی اون همگی عملا شورای نگهبانه فقط یک طنز تلخه ...خودتون رو گول نزنید که اگر شرکت نکنیم جلیلی ها انتخاب میشوند سپاه هر زمان نیاز باشه اسم جلیلی و احمدی نژاد را با زور اسلحه  و البته رای رهبر  مثل سال 88 از صندوق ها در می آورد ,  مردم رای دهنده هم بعد از مدتی میخزند تو خونه هاشون..با آمدن ترامپ و چپ های اروپایی و .... مسیر سقوط رژیم از تحریم عمومی انتخابات دروغینش میگذرد.
تا زمان انتخابات , خیلی ها دستگیر , روزنامه هایی تعطیل , خبر تجاوز در زندان , بزرگ نمایی فقر و فساد , ترساندن مردم از ترامپ , شاید آزادی کروبی و میرحسین و حتی از ریزگردها استفاده خواهند کرد تا مردم به بهانه انتخاب بین بد و بدتر پای صندوق بیایند .
مطمئن باشید روحانی یا حتی کسی نرم تر از او توسط رهبر انتخاب خواهد شد . سید علی میداند با ترامپ نمی شود بلند حرف زد یا چاقو کشی کرد . اگر لازم باشد رژیم برای حفظ بقای خود , با شمر صحرای کربلا یواشکی در مسقط توافق کند خواهد کرد .
دل خوش نکنید که میرحسین آزاد میشود یا فلانی اعدام نمی شود یا چه و چه ... رئیس جمهور در ایران منشی رئیس دفتر آقاست نه بیشتر .
اسیر قلاب ماهی گیری سید علی نشویم . در بازی سیاسی بی خواصیت انتخوابات خودمان را هیزم مشروعیت نظام فاسد اسلامی نکنیم . رای ما هیچ ارزشی ندارد , اگر ارزش داشت سید علی جلوی محمود عربده زن را نمیگرفت , او میداند زمان نعره کشی نیست .

رای بدهیم یا ندهیم آنچه آقا بخواهد همان میشود , مهم این است که سلطان قابوس چه پیامی برای آقا داشته باشد . رای ما فقط به نظام فاسد مشروعیت میدهد.
سال 88 و نظر آقا , سال 92 و نظر آقا .........