حق مسلم ما

مرداد ۰۱، ۱۳۹۵

مسلمان ولایتمدار آلمانی , یک مرکز خرید در مونیخ را امام حسینی کرد


مقام های پلیس مونیخ می گویند، در تیراندازی در نزدیکی مرکز خرید المپیا در شهر مونیخ در عصر جمعه دست کم ۱۰ نفر کشته شده اند. برخی گزارش های اولیه حاکی از این است که فرد مهاجم یک آلمانی مسلمان ایرانی تبار ۱۸ ساله است.

فرانک والتر اشتاین مایر، وزیر امور خارجه آلمان در بیانیه‌ای گفته است: هنوز انگیزه این حمله شنیع به طور کامل روشن نشده است و ما سرنخ‌های متناقضی در اختیار داریم.

 پیشتر گفته شده بود که شاهدان عینی سه مرد مسلح را در نزدیکی این مرکز خرید دیده اند. به همین دلیل پلیس جستجوی گسترده‌ای را برای یافتن مهاجمان احتمالی آغاز کرده است. به گزارش «سی ان ان» پلیس مونیخ می گوید، ساعت ۱۷:۵۰ تیراندازی در مقابل رستوران مک دونالد در روبروی مرکز خرید المپیا در شهر مونیخ روی داده است. این درحالی است که شاهدان عینی گفته اند، در این مرکز خرید نیز تیراندازی روی داده است. مقام‌های پلیس مونیخ می گویند، در این تیراندازی ۱۰ نفر از جمله فرد مهاجم کشته و شماری دیگر زخمی شده اند. در همین حال، مقام‌های شهری می گویند، وسایل حمل نقل شهری بامداد روز شنبه کار خودرا از سر گرفته اند.پس از حمله عصر روز جمعه کار وسایل حمل و نقل عمومی متوقف شده بود.