حق مسلم ما

مرداد ۳۱، ۱۳۹۲

حقوق بشر فقط متعلق به کله زردهای چشم آبی است ! به کشور دموکراتیک استرالیا نیایید

در داخل کشورمان جکومتهای فاشیستی اسلامی آنقدر در حقمان ظلم میکنند و ما را آدم فرض نمی کند که مجبور به فرار میشویم , اما خودمان هم نمی دانیم که چه کار خطرناکی میکنیم ! همین کشورهایی که سر و صدای دموکراسی خواهی و آزادی و حقوق بشرشان گوش جهان را کر کرده , وقتی پای عمل میرسد از بزرگترین ناقضان حقوق بشر هم بدتر اند . آنچه امروز استرالیایی های کله زرد نژاد پرست با نژاد پارس میکنند , بزودی تمام جهانیان با پارسها ( ایران - افغانستان - تاجیکستان ) خواهند کرد . نباید سکوت کنیم ! حقوق بشر فقط متعلق به کله زرد ها نیست . همه مردم حق و حقوق دارند . آنچه امروز استرالیا با پناهجویان میکند , کمتر از جنایت هیتلر با یهودیان نیست .
استرالیا هفت خانواده پناهجوی ايرانی را که شامل ۲۶ نفر از جمله ۱۲ کودک نيز می‌شود، به جزيره نائورو فرستاده است. به گزارش گاردين، مقامات استراليايی گفتند که «اگر خانواده‌هايی را که با کودکانشان تقاضای پناهندگی کردند به اين جزيره نفرستيم، قاچاقچيان انسان استراتژی خود را تغيير خواهند داد».

 دولت استراليا برای جلوگيری از ورود پناهجو به خاک اين کشور گروه‌هايی از پناهجويان را به جزاير دورافتاده اقيانوس آرام از جمله نائورو می‌فرستد و در قبال آن پولی به حکومت‌های اين جزاير پرداخت می‌کند. فرستادن خانواده‌های ايرانی به اين جزيره در حالی صورت می‌گيردکه این پناهجویان از سر استیصال خطر مرگ را به جان میخرند و از راه خطرناک آبی خودشان را به استرالیا می رسانند , به امید فردایی بهتر . آنها نمی دانند که حقوق بشر در کشورهایی که ادعای بشری دارند متعلق به کله زردهای چشم آبی است .

 کوين راد، نخست وزير استراليا در اواخر ماه تير خبر داد که کشورش از اين پس تمام پناه‌جويانی را که با قايق و از طريق آب‌های اقيانوس خودشان را به اين کشور برسانند، به جزايری مانند پاپوآ گينه‌نو و نائورو در اقيانوس آرام خواهد فرستاد. کشور نائورو که اين پناهجويان در آن مستقر هستند با ۹۴۰۰ نفر جمعيت و ۲۱ کيلومتر مربع مساحت، کوچک‌ترين جمهوری جهان به شمار می‌رود. در همين حال به گزارش رويترز، کميته حقوق بشر سازمان ملل دولت استراليا را متهم به بدرفتاری با ۴۶ پناهجو از کشورهای سريلانکا، ميانمار و کويت کرد. اين نهاد سازمان ملل از استراليا خواست به اين افراد خسارت پرداخت کند. کميته حقوق بشر سازمان ملل افزود که اين افراد به مدت طولانی زندانی شده و با آنها برخورد غيرانسانی شده است.