حق مسلم ما

مرداد ۲۵، ۱۳۹۳

کسانی که با داعش مخالف اند در حقیقت با اسلام مخالف اند

از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق کره ارض همه بر داعش می توپند و او را تروریست و بی رحم و حکومت غیر بشری میخوانند . اما همه این کسانی که بر داعش ایراد میگیرند توجه ندارند که داعش گفته است قانون اساسی ما قرآن است !!!! داعش سنت پیامبر اسلام و آنچه او کرده و ما گاهی در کتب آنرا می خوانیم را به ما نشان میدهد .
سنگسار سنت کیست ؟
از کوه پرت کردن سنت کیست ؟
جزیه و خراج گرفتن سنت کیست ؟
قطع دست و کور کردن چشم سنت کیست؟
صیغه کردن سنت کیست ؟
شلاق زدن سنت کیست ؟
فروش زنان و اسرا بمنظور خرید اسلحه سنت کیست ؟
داشتن چهار زن عقدی , چهل صیغه ای و چهارصد متعه ساعتی سنت کیست ؟
جنگیدن و کشتن مردم بمنظور مسلمان کردنشان سنت کیست ؟
حضرت خلیفه الله البغدادی حفظ الله المسلمین , چه کاری کرده که خارج از منشور اصلی اسلام بوده ؟ کدام فعل این جانشین پیامبر اسلام بر خلاف سنت رسول الله و کتاب وحی الهی است ؟ آنچه او امروز جلوی دوربین میکند همان چیزی است که پیامبرش به آن امر کرده و خود بارها آنرا انجام داده است .
داعش  , اسلام را اکران عمومی کرده است , همین ! داعش به همه مردم دنیا اسلام را نشان داده و میدهد . مگر بهشت زیر سایه شمشیر ها نیست ؟ پیامبر اسلام جز مسجد سازی , زن گرفتن و جنگ کار دیگری هم کرد ؟ چند بیمارستان ساخته ؟ چند مرکز تحقیقات ساخته ؟ چند مدرسه درست کرده ؟ کجاست ؟
اسلام یعنی جنگ , شمشیر , شلاق , جریمه , صیغه , مسلمان کردن به هر قیمتی , سنگسار  و دهها خشونت ضد بشری دیگر !
 +18 شاهکار مسلمانان

از پادشاه عربستان تا رهبر ایران همین کارها را میکنند بی سر و صدا و در خفا , کسی هم صداش در نمی آید !! حالا داعش اسلام را اکران عمومی کرده از انگلیس و آمریکا و کانادا بگیر بیا تا بورکینوفاسو دارند آنرا تقبیح میکنند و به مخالفانش در مناطق کرد و عرب منطقه کمک نظامی و غیر نظامی میکنند . جان من عزیز من , اسلام یعنی همین !
داعش عبارت از ان حکومتی است که مو به مو احکام اسلام را ساری و جاری میکند , داعش حقیقت دین مبین اسلام را به جهانیان نشان میدهد , داعش اصل اسلام است و خلیفه آن به حق شایستگی جانشینی پیامبرش را دارد . زنده باد داعش و پاینده باد خلیفه الله البغدادی که چهره اصلی و واقعی اسلام و محمد ( ص ) را به ما نشان داد و دست این ماله کشان اسلامی از سرزمین حجاز تا قمبل عظیم تهران را رو کرد که 1400 سال است ماله کشی میکنند که پیامبر چنین و چنان بوده و اسلام نتیجه معجزه پیامبر است و رسول الله مهربان بود و چون خاکستر بر سرش می ریختند خم به ابرو نمی آورد و با مسیحیان و یهودیان و... رافت اسلامی داشت . ویدیوی کوتاه زیر بسیار دلخراش است , اگه ناراحتی قلبی دارید نگاه نکنید ! شاهکار جانشینان پیامبر اسلام با مسیحیان و ایزدی های عراق است .
از طالبان افغانستان و مجاهدین خلق ایران تا بوکوحرام نیجریه و آل سعود تا پیروان خط امام  , آل خلیفه و امیر قطر و جانشینان اتاترک و اخوان المسلمین مصر و حماس فلسطین و.......همه مسلمانند و مسلمان برمبنای قرآن و سنت رفتار میکند نه بر مبنای قوانین حقوق بشری امروزی ...
از مسلمان حکومت چرخان به اندازه خودش انتظار داشته باشیم نه بیشتر