حق مسلم ما

فروردین ۲۵، ۱۳۹۳

هرکس یارانه نگیرد ایرانی نیست

دولت حسن روحانی با تبلیغات وسیع دنبال این است که مردم یارانه نگیرند . حال ما به این سئوال پاسخ میدهیم که اگر مردم ایران از گرفتن یارانه منصرف شوند , جمهوری اسلامی ایران با درآمد حاصل چه کارهایی خواهد کرد . حتی ایرانیان خارج ایران باید ثبت نام کنند . یارانه حق مسلم ماست , یارانه مثل مهریه حلال حلال حلال است و باید گرفت .

1- همه پولها را محمود خاوری یا بابک زنجانی یا رفیقدوست یا مه آفرید خسروی یا ... بر میدارد میبرد یک کشور خارجی برای روزی که اخوندها سقوط کنند سرمایه گذاری میکند , به زبان ساده میخورند یک لیوان آب هم رویش.
2- در اختیار بشار اسد قرار میگیرد تا مردم بیچاره سوریه را بکشد و مردم سوریه را از مردم ایران متنفر سازد .
3- در اختیار تروریستهای حماس فلسطینی قرار میگیرد تا چهار پیرمرد یهودی را بکشند و اسمش را بگذارند انتفاضه سوم .
4- در اختیار مردم مظلوم لبنان یا عراق قرار میگیرد , تا وقتی کنار دریا به قلیان کشی و ... مشغولند برای مزه آبجوشان پسته هم بخرند .
5- در اختیار طالبان افغانستان قرار میگیرد تا چهار مکتب خانه را به آتش بکشند و چهار بچه پا برهنه را لت و پار کنند و اسمش را بگذارند اسلام محمدی .
6- در اختیار تروریستهای اسلامی در تایلند , آذربایجان , آرژانتین و... قرار میگیرد تا عملیات انتحاری کنند و چهار یهودی که نه سر پیازند و نه ته پیاز را بکشند و اسمش را بگذارند مبارزه با صهیونیست .
7- شاید هم پسر جنتی یا دختر خاتمی یا نوه خمینی که مشغول به تحصیل در بلاد کفر هستند پول لازم شدن کسی خبر نداره ...
8- شاید هم بعنوان پاداش به جاسوسان حکومت بدهند که صبح تا شام از لوس آنجلس تا توکیو زاغ سیاه ایرانی ها را چوب میزنند تا شناسایی کنند و بفهمند کدامشان فعال سیاسی هست یانه  و ...
9- شاید هم بدهند به فوتبالیستهایی که در یک فصل یک دقیقه هم بازی نمی کند اما روزانه چهار میلیون تومان پول میگیرد .
10- ..نظر شما چیست؟... ادامه دارد ...