حق مسلم ما

مرداد ۰۶، ۱۳۹۲

کسانی که عذرخواهی کنند , همدستان قاتل ندا و سهراب هستند

قاتلان سهراب و ندا باید از مردم عذرخواهی کنند و محاکمه گردند . محمود احمدی نژاد , سعید مرتضوی , حسین الله کرم , حسین شریعتمداری و حسین طائب در کنار مجتبی خامنه ای قاتلان اصلی و آمران قتل عام جوانان در خرداد 88 هستند .قاتلان نه تنها محاکمه نشدند بلکه معذرتخواهی هم نکردند که هیچ , هنوز هم ستارها و... را میکشند .
 علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز يکشنبه ششم مردادماه با انتقاد از معترضان به نتيجه انتخابات رياست جمهوری سال ۱۳۸۸ گفته است، انها در جلسات خصوصی خود اذعان می کنند که در انتخابات چهار سال پيش تقلبی رخ نداده است. به گزارش وب سایت  خامنه ای، رهبر ايران در ديدار با «حدود هزار نفر از دانشجويان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی» و در پاسخ به پرسشی در خصوص اعتراضات پس از انتخابات رياست جمهوری در چهار سال پیش گفته است:«چرا و به چه دليل مدعيان تقلب در انتخابات ۸۸ برای مواجهه با مسئله، به خيابانها اردوکشی کردند!؟» رهبر جمهوری اسلامی اضافه کرده است:«بارها و بارها اين سوال را نه در مجامع عمومی بلکه به شکلی که قابل پاسخ دادن باشد مطرح کرده ايم پس چرا جواب نمی دهند، چرا عذرخواهی نمی کنند؟» وی همچنين گفته است:«در جلسات خصوصی می گويند تقلبی رخ نداده بود، پس به چه علت کشور را دچار آن ضايعات کرديد و به لبه پرتگاه برديد؟» به دنبال اعلام پيروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات رياست جمهوری ايران در سال ۱۳۸۸ تهران و شماری از شهرهای ايران شاهد تظاهرات اعتراضی بود. طی اين اعتراضات دهها نفر کشته و هزاران نفر بازداشت شدند. ميرحسين موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد اصلاح طلبان در انتخابات سال ۱۳۸۸ خواستار ابطال نتيجه انتخابات بودند.
این خامنه ای یادش رفته به گریه افتاده بود که مردم اگه من راهم قبول ندارید به خاطر کشور رای بدین..حالا چرا دشمن دشمن و فتنه فتنه گفتنش دوباره گل کرده.. بله مهندس موسوی و کروبی باید در دادگاه علنی محاکمه شوند تا معلوم شود که چه کسی از حقیقت می ترسد؟ کسانی که تا به امروز آنها را بدون محاکمه و غیرقانونی در خانه زندانی کرده اند از افشای حقیقت می ترسند وگرنه تا به امروز محاکمه یشان کرده بودند باید ازخامنه ای پرسید به چه حقی چنین حرفی می زنی؟ آدم می کشی جنایت می کنی سرکوب می کنی بعد انتظار داری ازت عذر خواهی هم بکنن؟ چرا شما مقام رهبری و نامشروع تون رو به همه پرسی نمی گذارید؟
کسانی که از سید علی عذرخواهی کنند , شریکان دزد و رفیقان قافله هستند . اگر موسوی و کروبی جلوی سید علی تعظیم کنند و عذرخواهی کنند , خودشان بعنوان قاتل ندا , سهراب , اشکان , ترانه .....و ستار بهشتی باید در دادگاه عادل محاکمه شوند .
چنانچه میرحسین و مهدی تن به این پیشنهاد بی شرمانه سید علی تروریست دهند , بدون تردید آنها هیچ تفاوتی با محمود آدمکش نخواهند داشت . بهتر است مشاورانشان به انها پیغام دهند که این سران سبز به هیچ قیمتی نباید در پیشگاه خامنه ای زانو بزنند .