حق مسلم ما

خرداد ۲۰، ۱۳۹۲

عارف به نفع کسی کنار نرفت ( خاتمی زرنگی کرد , هاشمی حماقت ) !

در وبسایت رسمی و شخصی محمد رضا عارف متن کناره گیری او را می بینیم .
در این متن هیچگونه اشاره ای به حسن روحانی نشده است , اگر عارف به نفع او کنار کشیده بود رسما میگفت به او رای دهید . حتی در نامه اش اشاره ای به هاشمی هم نکرده . به هیچ حزب و گروه و دسته ای هم اشاره نکرده . چرا ؟ عارف در نامه اش از مردم خواسته در انتخابات شرکت کنند و حماسه سیاسی خلق کنند . و این خودش معنای خاصی میدهد !
بر هیچکس پوشیده نیست که حسن روحانی یک اصولگرا است , یا بهتر بگوئیم یک اصولگرای میانه ( سوابق روحانی را ببینید ) او یک اصولگرای نرم است . غرضی هم که اصل اصولگرایی و سرباز خمینی همه کس کش است . ولایتی , رضایی , قالیباف اصولگرای آبکشیده هستند , از روحانی سخت تر و از احمدی نژاد نرمتر . سعید جامهری هم تکلیفش روشن است او فتوکپی برابر اصل محمود احمدی نژاد است . حداد عادل هم صبح دیروز به نفع آرای باطله انصراف داده .
به این ترتیب اصولگرایان با خودشان رقابت میکنند , البته رقابت که نه با خودشان  بازی میکنند و ملت را سر کار گذاشته اند . احتمالا هاشمی مارمولک با سید علی شیرگی به توافقاتی رسیده است و در این معادلات اصلاحات را قربانی کرده ! به همین خاطر سید خندان برای اینکه بیشتر خراب نشود از عارف خواسته صحنه را ترک کند . اگر هاشمی رفسنجانی اندکی باهوش بود , روحانی را وادار به انصراف میکرد . اما افسوس که هاشمی قدرت پرست و مال مردم خور است .
با این وضعیت آدم باید خیلی احمق باشد که در انتخابات شرکت کند . بعبارت ساده شما در انتخاباتی شرکت میکنید که درجه اصولگرای را مشخص کنید .
سعید صد در صدی / سید محمد نود و پنچ درصدی / علی اکبر و محمد باقر و محسن هشتاد درصدی / حسن روحانی هفتادوپنچ درصد اصولگرا ! کدامش ؟ بشتابید و حماسه خلق کنید ای امت همیشه در صحنه .حق مسلم ما : معتقد است خامنه ای بکمک سازمان مهندسی انتخابات با برنده کردن ترجیحا سعید جامهری یا دست کم محمد باقر چماقدار یا علی اکبر شیرگی , هاشمی و خاتمی را تحقیر خواهد کرد که شما هیچ نیستید . خاتمی زرنگی کرد و کنار کشید . اما هاشمی احمق است و هنوز تلاش میکند آبروی رفته را بکمک روحانی به جوی برگرداند , تلاش بی حاصل ! نظر شما چیست؟