حق مسلم ما

آذر ۲۸، ۱۳۹۱

ژوزه 2 رویانیان 0 ( ژوزه شکایت کرد رویانیان تیزی )

چرا ژوزه از پرسپولیس به فیفا شکایت کرد ؟!.... وقتی فدراسیون فوتبال ایران به پادگان نظامی عقیدتی تبدیل شده است و سرداران و ملایان ندانم کار برای فوتبال تصمیم میگیرند نتیجه اش همین میشود . یک قرارداد می بندند و بعد به شر آن گیر میکنند . با دلار 1200 تومان قرارداد می بندند و حالا که دلار شده 3200 تومان آب و روغنشان قاطی شده . 

با تصميم سردار جهان اسلام محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس مانوئل ژوزه از اين تيم کنار گذاشته شد و تصميم گرفته شده تا زماني که تکليف اين مربي مشخص شود بر سر تمرينات حاضر نشود از همين رو مانوئل ژوزه صبح امروز در نامه‌اي به فيفا از پرسپوليسي‌ها شکايت کرد. او در اين نامه اعلام کرده که در ايران بلاتکليف است و پرسپوليسي‌ها پول او را به وي پرداخت نمي‌کنند.
نتیجه این شکایت هر چه که باشد موجب آبرو ریزی فدراسیون فوتبال خواهد شد . سرداران فوتبالی فکر میکنند خیلی زرنگ هستند ! نجابت و ماخذ به حیا بودن مربیان بزرگ ایرانی بر آنها مشتبه شده که قدرت دارند . 
قلعه نویی , جلالی , دایی , ابراهیم زاده , عزیزی , پیروانی , استیلی و... هنوز از قراردادهای سالهای قبلاشان طلب دارند و چک در جیب ! نجابت و گذشت مربیان داخلی باعث شده که سرداران فوتبالی گمان کنند خیلی تیز و زرنگ هستند . بحضور این سرداران عرض میکنیم هر چه هم تیز باشید از سوزن تیز تر نیستید , سوزن با همه تیزی که دارد اما نخ به کونش میکشند .! پول این ژوزه را قبل از آبروریزی بیشتر بدهید , بجای اینکه این خزعبلات را حضرت حجت الاسلام علیپور مزمز کند .لینکهای ورزشی اخیر
وقتی شوالیه مردم ایران را جیگر فرض میکند !
کفاشیان به اوین رفت , محمود نرفت
الگوی ورزشی لیونل مسی کیست ؟
امام خامنه ای : تیم ملی فوتبال باید به ازبکستان ببازد !