حق مسلم ما

آذر ۱۴، ۱۳۹۱

وقتی که مدیر عامل استقلال , مردم را جیگر فرض میکند .


برخی فروشگاهها و کارگاههای کوچک در اروپا و آمریکا از اینگونه مدالها و علامتها می فروشند , اگر هم بخواهید با طرح و پیشنهاد خودتان از این مدالها می سازند . قیمت این علامتها و پلاکها بندرت از 200 پوند بیشتر است و هیچگونه ارتباطی به سوابق کاری و رزومه و این چیزها ندارد !  حاج فتح الله که 5000 یورو پول داده سرش کلاه گذاشتن , کافی است در گوگل سرچ کنید صدها کارگاه و فروشگاه از این علامتها ( برای نمونه Knight ) میسازند . این هم یک نوع تبلیغ کردن است . نشان شوالیه فتح الله زاده دقیقا مانند دکترای , دکتر کردان و دکتر رحیمی است که از آکسفورد گرفته بودند . کسی که محصول صد پوندی را 5000 یورو میخرد , به نظر شما در خرید و فروش بازیکن با باشگاههای خارجی ... اصلا ولش کن , همه میگن طرفدار پرسپولیسه حرف ناحساب میزنه !
برنامه نود به سراغ موسسه‌ای رفته که مدیرعامل استقلال این نشان را از آنها دریافت کرده و اکنون پلمپ شده‌ است.پس از آن که فتح‌الله زاده گفت که برای دریافت «هزینه‌های صدور» این نشان به یک شرکت بلژیکی پنج هزار یورو پرداخته است، عادل فردوسی‌پور ارزش چنین نشانی‌ را زیر سوال برد و گفت صد نفر در ایران با پرداخت پول این نشان را دریافت کرده‌اند. علی فتح الله زاده اواخر آبان‌ماه به خبرگزاری مهر گفت که از سوی یک مرکز نوآوری نشان شوالیه دریافت کرده است. او گفت که با ارسال رزومه‌اش به ان مرکز به عنوان خلاق ترین مدیر ورزش ایران انتخاب شده و لقب شوالیه دریافت کرده است.
 خبرگزاری مهر از قول آقای فتح الله زاده نوشت که پیش از این کسانی چون شهرام ناظری هم از این مرکز لقب شوالیه دریافت کرده‌اند.عادل فردوسی‌پور نشان دریافتی فتح‌الله زاده را با نشانی که شهرام ناظری دریافت کرده قابل مقایسه ندانست و گفت که آقای ناظری نشان معتبر خود را از وزارت فرهنگ فرانسه دریافت کرده است در حالی که نشان آقای فتح‌الله زاده با پول و از سوی یک موسسه غیر معتبر صادر شده است. آقای فتح‌الله زاده مقایسه نشان خود و آقای ناظری را انکار کرد و گفت در مصاحبه با مهر چنین حرفی نزده‌ است. محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با گزارشگر برنامه نود گفت که چندی پیش نامه‌ای از سوی یک موسسه دریافت کرده است که در آن آمده بود با پرداخت مبلغی می‌تواند برای دریافت نشان شوالیه اقدام کند اما او چنین کاری نکرده است.

مناظره شاهزاده و آقازاده ( قسمت دوم )