حق مسلم ما

فروردین ۰۷، ۱۳۹۱

هرکسی با ظن خود شد یار من !

در جمع کثیری از طرفداران دو آتیشه نظام شاهنشاهی و ذوب شدگان در اعلیحضرت , شاهزاده اعظم , شاه شاهان خداوندگان هستیم و فرصتی پیش آمد تا با تعدادی از این تعظیم کنندگان مادرزاد مصاحبه کنیم !
نفر اول جوانی 18 ساله
* نظر شما در مورد شاهزاده و برنامه های ایشان چیست ؟ و اگر روزی احیانا ایشان به قدرت برسند شما چه توقعی دارید ؟ 
- من عاشق مقام عظمی شاهزاده هستم , و آرزو دارم بیایند و شاه شوند تا ما راحت بتوانیم هرچه میخواهیم بپوشیم ! بنوشیم ! و با دوست ( دختر / پسر) مان در همه جا آزاد باشیم و گشت ارشاد نباشد و همه آخوندها اعدام شوند ! ایشالله
نفر دوم خانم جوان 28 ساله فارغ التحصیل دانشگاه
* نظر شما در مورد شاهزاده و برنامه های ایشان چیست ؟ و اگر روزی احیانا ایشان به قدرت برسند شما چه توقعی دارید ؟  
- من همه چیز را در شاهزاده می بینم ! خوشبختی و سعادت فقط با حضور ایشان میسر است . اگه بیان که حتما ایشالله میان , دارای شغل می شویم و تشکیل زندگی مشترک میدیم و بخواست خدا اگه قابل بدونند کلفتی میکنیم براشون !
نفر سوم فسیل 70 ساله لژنشین
* نظر شما در مورد شاهزاده و برنامه های ایشان چیست ؟ و اگر روزی احیانا ایشان به قدرت برسند شما چه توقعی دارید ؟  
مملکتی که شاه ندارد هیچی ندارد ! اصلا کسی نیست که ما براش تعظیم کنیم و دست بوس باشیم . آزادی , حقوق بشر , سانسور و ممیزی , عدالت , مساوات , آزادی احزاب و ادیان و بیان و .... همه و همه در وجود شاهزاده متجلی است ! ایشان شاه بشوند بنده هم میشوم رئیس ساواک و آزادی را برای ملت شاهدوست و خم شونده به ارمغان می آورم !
واقعا فرق شاه و رهبر در چیست ؟ چه فرقی میکند نعلین ببوسیم یا چکمه ؟ چه فرقی بین ساواک و واواک است ؟ تفاوت ثابتی و خلخالی در چیست ؟ آیا تاج با امامه ( عمامه ) تفاوت دارد ؟ ولی مطلقه فقیه چه تفاوتی با شاه شاهان خداوندگان دارد ؟ سجده بر ولی امر چه تفاوتی با تعظیم بر اعلیحضرت همایونی دارد ؟ با کراوات خفه شویم یا امامه , چه توفیری است ؟ آقازاده ها ببرند انگلیس یا شاهزاده ها ببرند آمریکا فرق دارد ؟ شاه برایمان نماینده تعیین کند یا رهبر , استاندارمان ولایتمدار باشد یا رستاخیزی , پاسدار خاوری بدزدد یا ارتشبد زاهدی چه فرقی میکند ؟.....؟.....؟

اعلیحضرت به تاج و تخت فکر میکنه و با حرفهایی که میزنه ساده دلان  بت پرست که عادت کرده اند همیشه تعظیم و تکریم کنند را دور و بر خود جمع کرده .... سی و چند سال قبل یه بابایی میگفت اتوبوس مجانی میکنم , دنیای شما را می سازم , همه حتی کمونیست ها هم حق صحبت و فعالیت دارند و ..... بعضی وقتها خیلی زود دیر میشود !

الاغ همان الاغ است , افسارو پالانش عوض شده . همین !