حق مسلم ما

شهریور ۲۴، ۱۳۹۰

آمنه گفت نه , کور شد - مهسا گفت نه , کشته شد و حالاسمیه گفت نه, 50 ضربه شلاق خورد !


پیامبری لازم است . در ایران زنان را زنده بگور میکنند ! سمیه به سید علی گفت نه درخواست عفو نمی کنم . سید علی حکم شلاقش را اجرا کرد .
حکم پنجاه ضربه شلاق سمیه توحیدلو، از فعالان ستاد میرحسین موسوی اجرا شد. سمیه توحیدلو ۳۳ ساله و دانشجوی دکترای جامعه‌شناسی در دانشگاه تهران، در اولین روزهای پس از انتخابات مناقشه‌برانگیز خرداد ۸۸ بازداشت و مدتی را در حبس سپری کرده بود.
سمیه توحیدلو که از فعالان ستاد میر حسین موسوی در انتخابات سال ۸۸ و از برنامه‌ریزان اصلی در برپایی زنجیره انسانی سبز از خیابان راه آهن تا تجریش بود.
خانم توحید لو در دادگاه انقلاب به یک سال حبس و ۵۰ ضربه شلاق محکوم شده بود که در دادگاه تجدید نظر حکم یک سال حبس او نقض، اما حکم شلاق او همچنان باقی ماند.
سمیه توحیدلو در پست جدیدی در فیس بوک خود نوشته است " من هم یکی از فرزندان کوچک ایران بزرگم، یکی مثل دیگران و نه بیشتر، شرمسار آنانی هستم که هزینه‌های بالا‌تر و بزرگتری داده‌اند"
بدون تریدد جمهوری اسلامی با اجرای چنین احکامی به دوران جاهلیت برگشته است , پیامبری لازم است تا این ملایان جاهل و نفهم را به زور شمشیر به راه راست وادارد !
شلاق زدن زنان در دنیای امروز کم از زنده بگور کردن دختران در دوران جاهلیت نیست !
آسد علی دست دیگرت چلاق باد که چنین دختران زیبا , تحصیلکرده و فهیم ایران را شلاق میزنی . تف بر تو و تف بر اسلام تو .!آلبوم های دیدنی و خواندی