حق مسلم ما

مرداد ۳۱، ۱۳۹۰

باز هم واردات داروئی چین دسته گل به نفت داد !

همیشه دسته گل به آب میدادند اما اینبار دسته گل به نفت دادند !

هفته گذشته اتفاقاتی در بیمارستان شرکت نفت تهران افتاد که متاسفانه با دخالت وزارت اطلاعات و مجتبی خامنه ای هیچ خبری حق پخش و نشر را نداشت .
ظاهرا تحریمهای آمریکا هیچ اثری نداشته , و اقتصاد ایران در سایه توجهات بودای چینی چهار نعل رو به جلو می رود .
بنا بر شنیده ها واردات داروئی از چین در انحصار مجتبی خامنه ای و بردار کوچکش است . آژانس خبری کوروش امروز پرده از این جنایت برداشته است و با انتشار اخبار مربوط به جنایت در بیمارستان نفت می نویسد :
ماجرا از این قرار بود که در یک روز کلیه افرادی که در این بیمارستان تحت عمل جراحی قرار می گیرند بعد از عمل هرگز به هوش نیامده و ساعاتی بعد فوت کردند.
سپهر ملک احمدی نوجوان 13 ساله از جمله همین بیماران بود. وی از ناحیه قفسه سینه تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و به گفته پزشک معالج عمل کاملا موفقیت آمیز و بدون هیچ مشکلی به پایان رسید اما سپهر هرگز به هوش نیامد. در همین روز حتی بیمارانی که تحت عمل زیبایی بینی نیز قرار گرفته بودند نیز به هوش نیامده و متاسفانه همگی از دنیا رفتند.
داروی تقلبی بیهوشی چینی علت اصلی مرگ این افراد اعلام شده است. به گواه همسایگان خانواده مرحوم سپهر ملک احمدی تنها 6 روز پس از این حادثه با فشارهای اطلاعات در شهر اراک خانواده ملک احمدی مجبور به جمع آوری بنرها، اعلامیه های و پیام های تسلیت اقوام و دوستان خود از روی دیوار شدند که تحمل این درد را برایشان بیشتر نیز کرده است.
مسئولین بیمارستان بدون هیچ پاسخی تنها در برابر این فاجعه سکوت کرده اند و به خانواده های داغدیده هیچ توضیحی داده نمی شود این در حالی است که بیمارستان با تایید چینی بودن آمپول های بیهوشی به تقلبی بودن آنها اعتراف کرده اند.
جای تاسف باقیست که مسئولین وزارت بهداشت ایران و قوه قضاییه به جای بررسی این موضوع و رسیدگی به شکایات خانواده های داغدیده به بایکوت خبری آن پرداخته اند و مانع از انتشار آن شده اند. گویا روابط با چین و ورود داروهای تقلبی برای آقایان از طریق آقازاده ها ارزش بیشتری از جان مردم دارد. از هموطنان عزیز تقاضا می شود نسبت به ارسال اخبار تکمیلی اقدام نمایند
. منبعسید مجتبی خامنه ای احتمالا به هر خانواده یک فقره کفن کربلا ( جیب دار ) که با اب زمزم شسته شده و یکشب زیر مرجع بزرگ اسلام حضرت امام ایت الله سیستانی پهن بوده , هدیه داده تا کشته شدگان این فاجعه انسانی یکراست بروند بهشت , بدون ایست و بازرسی !


آلبوم های دیدنی و خواندی