حق مسلم ما

تیر ۲۱، ۱۳۹۰

فرحزاد , دربند و اماکن مشابه در سراسر کشور را تحریم کنید , ای دلیر مردان ایرانای مردان ایرانی , ای دلیر مردان ایرانی , ای مردان سبز:
حال که حکومت فاشیستی اسلامی ایران مانع ورود مادران , خواهران , همسران و دختران شما به قهوه خانه ها و رستورانها می شود !

وقت اتحاد مردان و جوانان است , چون زنان ایرانی‌ را به قهوه خانه‌ها راه نمیدهند، "قهوه خانه ها و رستورانها " را تحریم کنید و دیگر پا به آنجا نگذارید .
با این حرکت اجتماعی و کم هزینه مشت محکمی بر دهان آخوندها ی معتاد , پاسداران دزد و بسیجیان متجاوز بزنید .
البته این یک روش حکومت اسلامی برای جمع آوری مالیات بیشتر است . حکومت اسلامی به اتحادیه رستوران داران و قهوه خانه داران گفته است ما ممنوع میکنیم , شما سر ملت را منت بگذارید و دو برابر پول بگیرد و اجازه دید داخل شوند هم درامد شما بیشتر میشود هم سهم حکومتی ما فزونی می یابد .این روش سابقه 30 ساله دارد . راهی است برای جمع اوری نقدینگی .

با اتحاد مردان و پسران ایران در نرفتن به این اماکن حکومت رو به زوال اسلامی را بیش از پیش تحقیر کنید .

.................................................................................................................................................................................روی تصویر کلیک کن تا بمب گوگلی تحریم انتخابات را حمایت کرده باشی . تصویرجنبش تحریم انتخابات , با تگ انتخابات اسفند و تحریم آن آپلود شده است . هر چه بیشتر روی آن کلیک شود توسط موتورهای جستجو سریعتر پیدا میشود . ( بمب گوگلی ) هر کلیک یک قدم تا تحریمآلبوم های دیدنی و خواندی