حق مسلم ما

تیر ۱۷، ۱۳۹۰

اولین چیزی که بعد از ورود به بیت رهبری می بینید !


خیلی از کسانی که به وبلاگ من سر میزنند و قدم همه آنها روی چشم از من انتقاد میکردند که چرا به آیت الله خامنه ای می گویی آلت الله خامنه ای ؟

در پاسخ باید بگویم به سه دلیل :

1- ایشان از آلت و آلاتشان برای صدور اسلام و ارشاد مردم و فرستادن مردم به بهشت بیشتر استفاده میکنند تا از نشانه ها ( آیت = نشانه ) ( آلت = خودتون میدونید یعنی چه )

2- ورود به بیت رهبری از داخل شدن به کاخ سفید و کاخ کرملین سخت تر است . بعد از وارد شدن به بیت معظم اله و عبور از یک دالان نه چندان طولانی , به یک هشتی میرسیم و آنچه در این هشتی جلب توجه میکند لوستر آقا است , که تصویر آنرا در زیر می بینید . این یک اثر فرهنگی و هنری بزرگ است که بهتر از هزار کتاب و جزوه فرهنگ شیعه را به جهانیان ومراجعه کنندگان به بیت مطهرآقا معرفی میکند. باشد که رستگار شوید .3- تجاوز به زنان بمنظور تادیب آنها اگر در اسلام نهادینه شده است و از 1400 سال قبل به ارث برده ایم . اما تجاوز به کودکان خردسال و مردان را جمهوری ولایت فقیه نهادینه کرده و گسترش داده است . زنا و لواط دو ستون اصلی جمهوری اسلامی و تجاوز به عنف ستون اصلی اسلام ناب شیعه به رهبری علی ( ع ) است .اگر در انتخابات اسفند آینده شرکت نمی کنید اینجا را کلیک کنید

آلبوم های دیدنی و خواندی