حق مسلم ما

دی ۰۹، ۱۳۸۷

خامنه ای و حماس برای مردم فلسطین ، ریگی و جندالله برای مردم ایراناين عمليات كه به وسيله دو دستگاه خودرو بمب‌گذاري شده در محل صبحگاه مشترك نيروهاي انتظامي در سراوان انجام شد، با پاره كردن زنجير مقر برگزاري صبحگاه مشترك و ورود اين دور خودرو به ميان مأموران صورت گرفته و موجب شهيد شدن جمعي از پرسنل سلحشور كشور در نيروي انتظامي شده است.شش نفر در اين حمله انتحاري كشته و بيست و دو نفر نيز زخمي شده اند. هم چنين عبدالمالك ريگي مسئوليت اين ترور را بر عهده گرفته است.


صبح امروز گروهك ريگي با انجام يك عمليات انتحاري، جمعي از جان بر كفان نيروهاي مسلح ايراني را به شهادت رساند.به گزارش خبرنگار «تابناك»، اين عمليات كه به وسيله دو دستگاه خودرو بمب‌گذاري شده در محل صبحگاه مشترك نيروهاي انتظامي در سراوان انجام شد، با پاره كردن زنجير مقر برگزاري صبحگاه مشترك و ورود اين دور خودرو به ميان مأموران صورت گرفته و موجب شهيد شدن جمعي از پرسنل سلحشور كشور در نيروي انتظامي شده است.گفتني است، رانندگان اين دو خودرو نيز كشته شده و تا به اين لحظه از تعداد شهداي اين ترور اطلاع دقيقي به دست نيامده است.
در همين زمينه گفتني است كه نماينده سراوان در مجلس شوراي اسلامي درباره اين حادثه تروريستي گفته است: عمليات انتحاري گروهک ريگي به وسيله دو دستگاه خودرو بمب‌گذاري شده خوشبختانه تلفات زيادي نداشته است.
عبدالعزيز جمشيد زهي، نماينده سيستان و بلوچستان در مجلس هشتم در خصوص عمليات انتحاري توسط گروهک ريگي که صبح امروز در محل صبحگاه مشترك نيروهاي انتظامي در سراوان صورت گرفت، اظهارداشت: اين عمليات به وسيله دو دستگاه خودرو بمب‌گذاري شده در محل صبحگاه مشترك نيروهاي انتظامي در سراوان انجام شد که خوشبختانه آمار کشته شدگان کم بوده است.
وي ادامه داد: صبحگاه مشترك نيروهاي انتظامي در سراوان اجرا نشده و به همين دليل موجب شده که تعداد کمي از سربازان به شهادت برسند.جمشيد زهي افزود: به دليل اينکه در سروان نيستم از جزئيات آن خبر ندارم.
گفتني است كه بنا بر آخرين اخبار رسيده به تابناك شش نفر در اين حمله انتحاري كشته و بيست و دو نفر نيز زخمي شده اند. هم چنين عبدالمالك ريگي مسئوليت اين ترور را بر عهده گرفته است.
ای کسانیکه ایمان آورده اید آگاه باشید خامنه ای همانا ریگی است .( سوره محمود آیه 35 )